• 1

Šta od sporta nude televizije? Zvezda protiv Čuke i Zadra, Partizan ide na Radnik i čeka Cibonu

Pogledajte šta od sportskih događaja možete da gledate uživo na TV

  • 1

Nedelja bogata kvalitetnim mečevima. Ljubitelji fudbala mogu da uživaju u prenosima Super lige Srbije, a tokom dananjeg dana mečeve poslednjeg kola jesenjeg dela prvenstva Crvena zvezda igra protiv Čukaričkog od 15 sati, dok Partizan svoj meč igra protiv Radnika od 13 sati.

Takođe, crveno beli se sastaju sa Zadrom u okviru ABA lige, a meč počinje od 18 sati, dok crno-beli dočekuju Cibonu od 20 sati.

U toku su i prvenstva najjačih fudbalskih liga Evrope, kao i finale ženskog rukometnog prvenstva.

Satnica TV programa

08.30 Fudbal, Australijska liga: Njukasl Džets - Melburn Siti (Arena sport 1)

09.30 Rukomet, SP za 3. mesto (Ž): (Arena sport 1)

10.55 Košarka, Turska liga: Bešiktaš - Gazientep (Sport Klub 1)

11.00 Košarka, VTB liga: CSKA - Astana (Arena sport 5)

12.00 Košarka, ABA liga: Igokea - Primorska (Arena sport 3)

12.00 Fudbal, španska liga: Hetafe - Valjadolid (Sport klub 2)

12.30 Fudbal, Serija A: Verona - Torino (Arena sport 4)

12.30 Rukomet, SP finale (Ž): (Arena sport 2)

12.35 Košarka, Kineska liga: Tanjin - Đijangsu (Sport klub 2)

12.55 Fudbal, 3. Bundesliga: Zonenhof - Karlcais Jena (Sport Klub 1)

13.00 Fudbal, Super liga Srbije: Radnik - Partizan (Arena sport 1)

14.00 Fudbal, Španska liga: Selta - Majorka (Sport Klub 4)

14.00 Fudbal, 3. Bundesliga: Unterhašing - Duizburg (Sport Klub 2)

14.30 Fudbal, Turska liga: Sivas - Fenerbahče (Sport Klub HD)

14.55 Fudbal, Premijer liga Engleske: Mančester junajted - Everton (Sport Klub 1)

15.00 Fudbal, Francuska liga: Bordo - Strazbur (Arena sport 5)

15.00 Fudbal, Serija A: Milan - Sasuolo (Arena sport 4)

15.00 Fudbal, Serija A: Bolonja - Atalanta (Arena sport 3)

15.00 Fudbal, Serija A: Juventus - Udineze (Arena sport 2)

15.00 Fudbal, Super liga Srbije: Crvena zvezda - Čukarički (Arena sport 1)

15.00 Košarka, Nemačka liga: Alba - Miteldojčer (Sport Klub 3)

16.00  Fudbal, Španska liga: Espanjol - Betis (Sport Klub 4)

16.45 Fudbal, Holandska liga: Alkmar - Ajaks (Sport Klub 2)

17.00 Fudbal, Francuska liga: Lion - Ren (Arena sport 3)

17.25 Fudbal, Premijer liga Engleske: Arsenal - Mančester Siti (Sport Klub 1)

18.00 Fudbal, Belgijska liga: Klub Briž - Mehelen (Arena sport 4)

18.00 Fudbal, Serija A: Roma - SPAL (Arena sport 2)

18.00 Košarka, ABA liga: Zadar - Crvena zvezda (Arena sport 1)

18.00 Fudbal, Danska liga: Midtjiland - Arhus (Sport Klub 3)

18.30  Fudbal, Španska liga: Sevilja - Viljeral (Sport Klub 4)

19.00  Američki fudbal, NFL: Grin Bej - Čikago (Sport Klub HD)

19.30 Fudbal, Rumunska liga: Vitorul - Steaua (Sport Klub 2)

20.00 Košarka, ABA liga: Cedevita Olimpija - Krka (Arena sport 4)

20.00 Košarka, ABA liga: Partizan - Cibona (Arena sport 1)

20.00 Fudbal, Španska segunda: Rajo Valjekano - Albasete (Sport Klub 3)

20.45 Fudbal, Serija A: Fjorentina - Inter (Arena sport 2)

20.55 Fudbal, Španska liga: Valensija - Real Madrid (Sport Klub 1)

21.00 Fudbal, Francuska liga: Sent Etjen - PSŽ (Arena sport 3)

21.45 Košarka, NBA: Nju Orleans - Orlando (Arena sport 1)

22.25 Američki fudbal, NFL: San Francisko - Atlanta (Sport Klub 3)

22.25 Američki fudbal, NFL: Dalas - La Rams (Sport Klub 2)

23.00 Hokej, NHL: Fildelfija - Vinipeg (Arena sport 3)

(Telegraf.rs)

Komentari

Preporuka sa Weba

by Content Exchange

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima