Magija Kolarova iz slobodnjaka u ubedljivoj pobedi Rome, golman se nije ni pomerio prilikom šuta!

Kolarov upisao pogodak u trijumfu u Firenci (4:1)

• 1
Aleksandar Kolarov, Roma FK Foto: AP/Tanjug

Aleksandar Kolarov, kapiten fudbalske reprezentacije Srbije, postigao je fenomenalan gol za Romu na gostovanju Fjorentini u okviru 17. kola Serije A - 4:1 (2:1)!

Levi bek Vučice pogodio je mrežu domaćeg tima u 22. minutu, nakon sjajno izvedenog slobodnog udarca. Tom prilikom golman Viole se nije ni pomerio.

Samo tri minuta ranije Roma je došla do prvog gola kada je Edin Džeko iskoristio asistenciju Zaniola. Međutim, Badelj je u 34. smanjio prednost rimskog tima na 2:1 što je i bio rezultat prvog poluvremena. U nastavku su Pelegrini i Zaniolo postavili konačan rezultat.

Inače, u prvoj postavi Fjorentine nalazio se i srpski reprezentativac Nikola Milenković, kao i povremeni član mlade reprezentacije Dušan Vlahović.