• 0

Inter pregazio Đenovu, Udineze slavilo čim je Hrvat otišao!

Neroauziri se izjednačili sa Juventusom na tabeli

• 0

Dva gola i asistencija protiv Đenove definitivno su ''promovisali'' Romelua Lukakua u igrača utakmice, u ubedljivoj trijumfu Intera rezultatom 4:0!

Lukaku je mrežu gostiju tresao u 31. i 71. minutu, da bi u 33. ''spojio'' Galjiardinija sa golom.

Lep gest od strane Belgijanca viđen je i u 64. minutu kada je prepustio espozitu da izvede penal za treći gol Neroazura.

Inter je na ovom meču igrao bez nekolicine igrača, pre svega bez Martineza i Brozovića, ali im je Lukaku bio dovoljan da se izjednače po broju bodova sa Juventusom (42).

Ranije tokom dana Udineze je pobedio Kaljari sa 2:1, i to 24 sata nakon što je Hrvat Igor Tudor napustio klupu Zebri.

Zanimljivo, Udineze je ostvario svoj prvi trijumf posle pet kola posta.

De Pol je u 39. postigao vodeći gol na meču, dok je Žoao Pedro u 84. izjednačio rezultat. Međutim, samo minut kasnije Fofana je doneo važna tri boda domaćinu.