Rajković odbranio penal Lionu u 83. minutu, Radonjiću se piše asistencija za Marselj!

Odlično veče srpskih reprezentativaca u Ligi 1

• 1
Nemanja Radonjić Foto: AP/Tanjug

Predrag Rajković je junak Remsa! Srpski reprezentativac odbranio je penal u 83. minutu i tako sačuvao 1:1 protiv Olimpika iz Liona!

Rajković je zaustavio šut Muse Dembelea, pročitao ga je i bacio se na svoju desnu stranu. Ukupno je imao četiri odbrane na meču.

Ipak, u 9. minutu je morao da vadi mloptu iz mreže nakon šuta Tusara. Na njegovu sreću, Kafaro je u 44. minutu iz penala izjednačio. Ispostaviće se i postavio konačan rezultat.

Nemanja Radonjić je odigrao svih 90 minuta u pobedi Marselja nad Nimom rezultatom 3:1.

Bio je i te kako raspoložen ta igru, a stigao je i da asistira Pajeu u 81. minutu za treći gol domaćina. Mada je kapiten Marselja praktično sve sam uradio.

Alakuh je na početku drugog poluvremena postigao autogol, Benedeto je u 65. povisio na 2:0, a Nim je preko Briankona u 90. postigao počasni gol.

Marselj je ostao na drugom mestu na tabeli, dok je Rems 6. sa deset bodova manje.