Rajković je heroj Remsa: Srbin odbranio penal za polufinale Liga kupa

Penal rulet odlučio pobednika meča Rems - Strazbur

• 5
Predrag Rajković Printskrin: Instagram/YouCanWin

Predrag Rajković je junak Remsa! Zahvaljujući odbrani u penal seriji, njegov tim uspeo je da savlada Strazbur i plasira se u polufinale Liga kupa Francuske - 0:0, 4:2!

Rajković je u 4. seriji zaustavio udarac Korneta uz pomoć stative, a prethodno ga je ista spasila prilikom šuta Belegardea u 3. seriji.

Imao je Rajković sreće i tokom samog meča kada su gosti u 89. minutu pogodili stativu. Tom prilikom se Srbin i povredio, ali je junački izdržao i odveo Rems među četiri.

Strazbur je, inače, aktuelni osvajač Liga kupa i za ovaj tim svih 90 minuta u regularnom delu igrao je reprezentativac Stefan Mitrović.