≫

Horor utakmica Saše Lukića: Penal, crveni, primljen gol s pola i sedmica od koje bride obrazi!

Svašta se dešavalo u Torinu večeras gde je Atalanta pregazila Bikove - 7:0

• 0

Ako smo nešto naučili ovih meseci to je da je Atalanta top ekipa koju je uživanje gledati. Sa 59 datih golova tim trenera Đampjera Gasperinija je ubedljivo najefikasniji u Seriji A, i to znatno više od skupocenih ekipa Intera i Juventsa.

Sa dobrom formom ovaj tim je nastavio i na gostovanju u Torinu gde je večeras ponizio Bikove savladavši ih sa čak 7:0. Posebno užasno veče imao je srpski reprezentativac Saša Lukić koji nije ni završio utakmicu.

Nekadašnji vezista Partizana i Levantea prvo je skrivio penal u finišu prvog poluvremena za velikih 3:0 za goste, a u naletu nemoći isključen je u 89. minutu zbog preoštrog starta nad rivalom s leđa. Bespotrebnog...

Što se tiče Atalante, bila je ovo fenomenalna noć za njene navijače i revija lepih golova. Čak tri komada je dao Slovenac Josip Iličić, a najlepši detalj na meču dogodio se u 53. minutu kada je iskusni vezista pogodio mrežu Salvatorea Sirigua sa pola terena. Kakav šut...

Lepi golovi su mesecima već prepoznatljivi trejd mark fudbalera iz Bergama pa je i objektivna torinska publika morala večeras da im se pokloni. Niko ove sezone ovako nije nadigrao i ponizio Bikove.