≫

Golman Fjorentine se hvalio da je pročitao Ronaldove penale, Kristijano mu dao 2 gola sa bele tačke!

Bolje je nekada ćutati...

• 6
Kristijano Ronaldo Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Juventusa pobedili su Fjorentinu sa 3:0 uz dva gola Kristijana Ronalda iz penala.

On je u 40. i 80. minutu zatreaso mrežu sa bele tačke, a onda je De Liht u 91. zatresao mrežu još jednom za potvrdu trijumfa.

Naš Dušan Vlahović igrao je od 60. minuta, ali nije uspeo da barem ublaži poraz. Aleksa Terzić je ceo meč presedeo na klupi.

Inače, posebno je zanimljivo što je golman Fjorentine Bartlomej Dragovski "provocirao" sudbinu, pre utakmice rekao je da je dobro proučio kako Ronaldo šutira penale i da je spreman za ovaj izazov.

Imao je dve prilike da ga ukroti, nije se proslavio. Doduše, prvi put je pogodio stranu, ali je udarac bio neodbranjiv.