Alkaser je munja od igrača, pogodio je na debiju! Maksin Hetafe najbolji posle Barse i Reala

Santi Kasorla potvrdio trijumf "Žute podmornice" nad Osasunom

• 0
fudbaleri viljareala Foto: youtube/ByTheBall

Fudbaleri Viljareala hitaju ka gornjem "domu" tabele Primere, pobedili su i četvrti put u pet utakmica, uz debi gol velikog pojačanja iz Borusije Dortmund Paka Alkasera.

"Žuta podmornica" savladala je Osasunu 3:1, a mrežu gostiju "načeo" je upravo Alkaser koji se odmah našao u postavi od starta i pokazao kakav je finišer.

Namirisao je kontraudar Alkaser u završnici poluvremena, izbegao ofsajd zamku i u nezadrživom begu od čuvara rutinirano završio akciju.

Nastavak je doneo egal gostiju, i to već u 48. minutu, međutim Viljareal je do kraja potvrdio ulogu favorita predvođen fenomenalnim Kazorlom.

Momak koji je jedva sačuvao nogu od niza operacija Ahilove tetive u 54. minutu Penji je omogućio da se upiše u strelce, a četiri minuta kasnije stavio je tačku na pobedu golom iz penala.

Bio je to njegov 11. pogodak ove sezone, a Viljarelu 10. pobeda za proboj na sedmo mesto.

Veliku sezonu igra i Hetafe!

Tim našeg Nemanje Maksimovića savladao je Bilbao u gostima 2:0, strelci su bili Suarez i Mata iz penala, pa je tako sastav iz madridskog predgrađa došao do pozicije broj tri - odmah iza velikana Reala i Barselone.

Srpski fudbalerproveo je sve vreme na terenu u Baskiji.