Ramos prostački psovao majku Odegardu: Igrač Reala na pozajmici u Sosijedadu se izvinjavao

Biće uvrnuta situacija kad se Norvežanin vrati u Real

• 2
Spain Soccer Copa del Rey Foto: Tanjug/AP / Manu Fernandez

Fudbaler Real Madrida Serhio Ramos bio je besan na svog, još uvek nesuđenog, saigrača Martina Odegarda koji je pozajmljen Sosijedadu kao igrač Reala.

U četvrtak je Kraljevski klub na Santjago Bernabeu sa 4:3 izgubio meč četvrtfinala Kupa kralja, a upravo je Odegard postigao vodeći gol za goste, kada je savladao Alfonsa Areolu u 22. minutu.

Međutim, Odegard je tim golom samo dodatno razjario štopera Reala koji je već bio iziritiran Odegardovim startom iz 11. minuta.

Martin je posle tog starta "požuteo", ali to nije smirilo Ramosa koji je uzviknuo prema Norvežaninu i opsovao ga.

- Odegard, Odegard, po***em ti se na ku**u mamu - vikao je Serhio Ramos. Dvadeset jednogodišnjak, koga je Real kupio juna prošle godine iz Vitesea za 15 miliona evra se nakon toga izvinio Ramosu i objasnio da je hteo da ide na loptu.

Da podsetimo, Odegard je na pozajmici u Sosijedadu do kraja sezone, ali bi Kraljevski klub mogao da ga vrati jer je do sada dao šest golova i podelio osam asistencija za Sosijead na ukupno 23 utakmice.