Cirkus u makedonskom fudbalu: Dve lopte u igri i potez koji se ne viđa svakoga dana

Čudesna utakmica u Skoplju

• 2

Makedonski prvoligaši Đorče Petrov i Akademija Pandev odigrali su napetu utakmicu koja je odlučena u korist domaćina (1:0) iz jedanaesterca u sedmom minutu nadoknade, ali je rezultat potpuno ostao u drugom planu zbog nesvakidašnjeg poteza gostujućeg fudbalera Kostova.

Igrao se 65. minut, dve lopte su bile u terenu, a onda je Kostov stigao protivničkog igrača i loptom mu izbio drugu loptu iz nogu dok je ovaj išao ka golu rivala. Naravno, za to je dobio crveni karton, ali mediji u Makedoniji u prvi plan ističu cirkus koji je izveo fudbaler Akademije Pandev i gest koji se ne viđa svakoga dana na fudbalskim terenima.

Ovaj nesvakidašnji gest pogedajte u videu na početku teksta.