Vranješ golom "zapalio Atinu" i doneo AEK-u pobedu u polufinalu Kupa

Domaćin slavio sa 2:1 protiv Arisa

• 3
Ognjen Vranješ Printskrin: Youtube/BolaGR

Zahvaljujući golu Ognjena Vranješa u 57. minutu, fudbaleri AEK-a pobedili su Aris u prvom meču polufinala Kupa Grčke rezultatom 2:1.

Vranješ se odlično snašao posle kornera Atinjana i uz pomoć stative savladao je španskog golmana Julijana. I to samo pet minuta nakon što je Aris ostao sa igračem manje.

Prethodno je Mantalos u 8. minutu doveo AEK u vođstvo, ali je Gama tri minuta kasnije iz penala izjednačio rezultat. Gol možete pogledati ispod, uz napomenu da je svih 90 minuta za domaćina odigrao Nenad Krstičić.

Dodaćemo i to da se u drugom polufinalnom meču sastaju PAOk i Olimpijakos.