≫

Totenhem promašio 3 penala i ispao iz FA Kupa, Siti sumnjivo do TOP 8: Poznati i parovi 1/4 finala

Ostalo je još samo da se odigra duel Derbi - Mančester junajted

• 0
FK Totenhem Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Noriča načinili su veliko iznenađenje u osmini finala FA Kupa, pošto su boljim izvođenjem jedanaesteraca izbacili Totenhem u Londonu!

Posle regularnih 90 minuta rezultat je bio 1:1! Vertongen je u 13. pogodio za Pevce, da bi Drmić u 78. odveo meć u produžetke.

Tamo se ništa bitno nije dešavalo, te je pobednika rešavala penal serija. Serija koju je Norič loše počeo - promašajem Meklina u prvoj seriji!

Međutim, revanširao mu se Lamela koji je pogodio prečku, da bi Tim Krul u 4. i 5. seriji zaustavio udarce Perota i Fernandeša.

Norič će u četvrtfinalu igrati sa boljim iz duela Deri - mančester junajted koji je na programu u četvrtak.

Ostali parovi su Lester - Čelsi, Šefild Junajted - Arsenal i Njukasl - Mančester Siti. kada smo već kod Sitija, vredi pomenuti da su Građani jedva izbacili Šefild Venzdej.

Gol odluke postigao je Serhio Aguero u 53. minutu, mada ostaje pitanje da li je Argentinac bio u ofsajdu. Podsetimo, u FA Kupu nema VAR tehnologije.