Goleada Atletika i Sevilje, Dmitrović primio 2 gola, tuča igrača u 92. minutu!

Uzavrele strasti u finišu mečaEibar - Majorka,. dok je na Vandi Metropolitano viđena podela bodova

• 0
FK Eibar Printskrin: Youtube/FIZZ JMR

Loši dani za Eibar i srpskog golmana Marka Dmitrovića, pogotovo posle poraza na domaćem terenu od Majorke - direktog rivala u borbi za opstanak!

Gosti su u u 27. kolu slavili rezultaom 2:1 i tako prišli samo na dva boda Eibaru koji je doživeo treći poraz u poslednja četiri meča.

Najpre je Rodrigez u 42. minutu prevario Dmitrovića, da bi Kubo u 78. najavio možda i iznenađenje. Konačan rezultat postavio je Bigas u 92. minutu, ali vremena za preokret nije bilo.

Upravo je posle tog gola došlo do tuče između fudbalera. Domaći igrači su želeli što pre da izvedu loptu sa centra, dok se gosti "nisu dali".

Majorka je sa 25 bodova i dalje u zoni ispadanja, dok Eibar ima 27.

Pogledajte golove i tuču:

Nešto kasnije, Atletiko i Sevilja su odigrali derbi kola koji je završen bez pobednika - 2:2!

Sve četiri gola videli smo u prvom delu, a gosti su u 19. minutu preko De Jonga prvi tresli mrežu.

Morata i Žoao Feliks su u 32. i 36. minutu preokrenuli rezultat, da bi konačan postavio Okampos u 43. minutu iz penala.