Dva gola i crveni za 3 minuta, predsednik napustio ložu: Pogledajte "najluđi" meč Super lige

Svega je u subtu popodne bilo na Banjici

• 0
FK Rad, FK TSC Printskrin: Youtube/Superliga Srbija

Najzanimljiviji meč 25. kola Super člige Srbije definitivno je odigran na Banjici, gde je Rad dočekao TSC i izgubio rezultatom 4:3!

Najviše pažnje svakako je privukao period igre sredinom prvog poluvremena, kada smo videli dva gola i crveni karton gostiju za samo tri minuta!

Rad je vodio od 4. minuta golom Kaluđerovića iz penala, da bi Zec u 25. i Lukić u 26. preokrenuli rezultat. Samo minut kasnije, Antonić je dobio drugi žuti karton i TSC je ostao sa igračem manje.

To je očigledno iznerviralo predsednika gostiju Janoša Žemberija koji je, prema navodima Sportskom žurnala, tog trenutka napustio ložu stadiona "Kralj Petar Prvi".

Silađi i Tumbaseveć su odveli TSC na velikih 4:1, ali su Bosnić i Kaluđerović do kraja uneli neizvesnost. Međutim, vremena za preokret nije bilo.