Milojević doživeo prvi poraz u Arabiji, i to posle neverovatnog gola sa 30 metara

Al Tavon slavio minimalnim rezultatom 1:0

• 12
Vladan Milojević Foto: Marko Jovanović

Doskorašnji trener Crvene zvezde Vladan Milojević doživeo je prvi poraz na klupi Al Ahlija!

Bolji od njegovog tima u ligi Saudijske Arabije bio je Al Tavon (1:0) koji je do pobedonosnog gola stigao već u 10. minutu.

Nije to bio običan gol, već golčina Nilda Petrolina sa nekih 30-ak metara - iskosa sa leve strane. Zanimljivo, taj meč je sudio srpski sudija Srđan Jovanović.

Marko Marko Marin, koji je za vreme Vladana Milojevića bio i kapiten Zvezde, odigrao je svih 90 minuta za goste, dok je nekadašnji napadač Partizana Leandro Tavamba zamenjen u 63. minutu kod domaćina.

Al Ahli je na ovaj način napravio ozbiljan korak unazad u borbi za drugo mesto koje vodi u Azijsku Ligu šampiona. I dalje su treći sa 37 bodova, s tim da Al Vehda može da ih pretekne, a Al Nasr pobegne na šest ili osam bodova.