≫

Silađi i Lukić nastavili da "terorišu" golmane, TSC do pobede iz penala u 81. minutu

Nova "žrtva" kluba iz Bačke Topole je Radnik - 2:1

• 0
VLADIMIR SILADJI Foto: MN Press

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole pobedili su Radnik iz Surudlice u prvom meču 26. kola Superlige Srbije rezultatom 2:1 (1:1)!

Najviše zahvaljujući tandemu Silađi Lukić koji su golovima u subotu popodne stigli do kote 13 na listi strelaca i tako se izjednačili sa El Fardu Benom iz Crvene zvezde.

Silađi je prvi pogodio u 45. minutu, ali je Filip Jović stigao da izjednači do kraja poluvremena.

Ipak, Radnik je pao u 81. minutu nakon što smo videli penal. Lukić je namestio loptu i prevario Nikolu Vasiljevića koji je u Surdulici kao pozajmljen igrač Crvene zvezde.

TSC sada ima 50 bodova i 4. je na tabeli, dok je Radnik ostao na 29 i 10. poziciji.