Brazilska boginja je majstor "fristajla": Žonglira i skida se, sanja rekord bivše Ronaldove supruge
Brazilska "fri stajl" fudbalerka Rakel Beneti nema problema sa popularnošću, o tome svedoči 1.2 milion njenih pratilaca na instagramu, i potpuno nam je jasno, kada skrolujemo po njenom profilu, zbog čega uživa toliku pažnju.
Ova lepotica, osim toga što ima lice koje oduzima dah, je i vrlo vešta sa loptom, uostalom fudbal joj je i preokupacija, što često ponosno demonstrira i "kači" na uvid svojim pratiocima.
Tako je nedavno izvela žonglerski performans koji se pretvorio u laganu verziju striptiza, pošto je deo tačke bio i skidanje majice, što je dodatno "raspalilo" maštu njenih obožavatelja.
Uvidom u njen instagram profil uverićete se u njenu magnetnu privlačnost, a o lepoj Rakel valja znati i to da igra futsal za U20 tim Korintijansa, i da joj je, uz ostale sportske ciljeve koje ima, jedan od najvećih da obori rekord star 22 godine, u vlasništvu Milene Domingez (bivša supruga velikog Ronalda), koja je 55.197 puta ispimplovala loptu.
(Telegraf.rs)
Video: Navijaču Partizana pozlilo na meču protiv AEK-a
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Agent.
Butina da joj Sedorf pozavidi
Podelite komentar
fudbalski ne strucnjak
korincans po korincanima nije korintijans i po korintijansima
Podelite komentar
Boban
Kakva riba 😛
Podelite komentar