Sjajan početak fudbala u Nemačkoj: Dva gola i crveni karton u prvih 5 minutra

U subotu su na repertoraru ukupno četiri meča Cvajte koji su počeli u 13 časova

• 1

Lepo je neko iz fudbalskog sveta nedavno rekao - ako ne počnu Nemci, onda sigurno ni ostale lige neće početi!

Evo, Nemci su u subotu 16. maja zvanično počeli sa fudbalom, i to mečevima u Cvajti koji su krenuli od 13 časova. Ukupno njih četiri. A počeli su tako što smo u prvih pet minuta fudbala videli dva gola i crveni karton, i to na dve utakmice.

Strelac prvog pogotka u nastavku Cvajte bio je fudbaler Kila Li Đaje-Sung koji je u 3. minutu pogodio na gostovanju Regensburgu.

Samo minut kasnije usledio je crveni karton fudbalera Sandhauzena Diekmajera koji je istovremeno napravio i penal, a u 5. minutu sa bele tačke za Aue strelac je bio Nazarov.

Aue je na kraju salvio rezultatom 3:1, dok je Kil, iako su vodili sa 2:0, osvojio samo bod - 2:2.