• 0

Ajntraht primio gol posle 37 sekundi, pa doživeo debakl kod kuće: Kostić starter, Gaćinović na klupi

Loš nastavak sezone za Frankfurt

• 0
FK Ajntraht Frankfurt

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta neslavno su započeli nastavak Bundeslige - primili su gol posle samo 37 sekundi, te su na kraju poraženi od Borusje Menhengladbah rezultatom 3:1 (2:0)!

Alasane Plea je bio prvi strelac za Borusiju posle jedne smušene akcije koja je krenula  od izvođenja auta na drugoj strani.

Lopta je često menjala vlasnika u tih nekoliko sekundi, ali je potom stigla do Plee koji je u padu nekako zatresa mrežu. Samo šest minuta kasnije gosti su poveli sa 2:0 golom Markusa Tirama - ubacio je loptu sa metara u nebranjen prostor!

Bensebaini je u 72. minutu povisio na 3:0 iz penala, dok je Andre Silva u 81. postigao počasni gol za domaćina.

Srpksi reprezentativac Filip Kostić zauzeo je svoje mesto u timu Ajntrahta od 1. minuta, dok je Mijat Gaćinović ostao na klupi i ušao je u igru u 78. minutu.