Verner "petardirao" Majnc, Nastasićev Šalke doživeo bolan poraz

Gosti su ove nedelje bili nemilosrdni

• 1
Red Bul Lajpcig Foto: Tanjug-AP

Fudbaleri Red Bul Lajpciga pobedili su Majnc sa 5:0, dok je Augzburg bio nemilosrdan prema Šalkeu sa 3:0.

Gosti su bili ubedljivi na startu bundesligaškog programa za nedelju, a Augzburg je načeo Šalke već u 6. minutu preko Louena.

Na novi gol se čekalo do 76. minuta, tada je Sarenren-Bazi bio strelac, a konačan rezultat postavio je džoker Kordova u 91. minutu.

Ceo meč za Šalke odigrao je naš Matija Nastasić, a u duleu Lajpciga i Majnca, sve je bilo rešeno za 36 minuta.

Verner, Poulsen i Sabicer su do tada bili strelci, a Verner je u nastavku došao do het-trika.

U poslednjem nedeljnom meču, sastaju se Keln i Dizeldorf u 18.00.