Zvezdin blickrig na Banjici: Pogledajte dva gola za šest minuta kojima su crveno-beli završili posao

Deluje da se Rad predao posle prvih 45 minuta...

• 0
FK Rad - FK Crvena zvezda

Slavlje Alekse Vukanovića; Foto: Marko Jovanović

Već posle prvih 45 minuta Crvena zvezda ima velikih 3:0 protiv Rada na Banjici i jednu ruku već na šampionskom peharu.

Građevinari nemaju snage da se suprotstave ekipi Dejana Stankovića, posebno nakon što su u 24. minutu primili pogodak sa bele tačke. Zvezdi je lako stečeno vođstvo ulilo samopouzdanje, a brzim i efektnim akcijama za samo šest minuta dotukli su rivala.

Najpre je štoper Srđan Babić posle slobodnog udarca s leve strane bio najprisebniji i rutinski postigao svoj drugi prvenstveni pogodak ove sezone na opšte oduševljenje saigrača. Bilo je to u 30. minutu.

Tačku na solidnu rolu u prvom poluvremenu stavio je Aleksa Vukanović. Posle odličnog proigravanja El Fardua Bena visoki krilni napadač je rutinski matirao odbranu Građevinara i najavio šampionsko slavlje povodom 31. titule.