≫

Makazice Gavrića, finta Stevanovića i Marčićeva "praćka": Superliga se vratila sa 5 opasnih golova

Prvo od preostala četiri superligaška kola donela su neke zaista lepe poteze i golove

• 4

Mi smo izdvojili pet pogodaka koje smo mogli da vidimo na šest utakmica Superlige Srbije ovog vikenda u petak i subotu.

Zvezda je obezbedila titulu protiv Rada u petak, a uigrana akcija i hladnokrvna reakcija štopera Srđana Babića u maniru napadača, urodila je plodom u 30. minutu.

Veoma lep pogodak delo je Nenada Gavrića iz Napretka. Gavrić je u 64. minutu ispalio makazice za 1:0 protiv Radničkog u meču završenom 1:1 na kraju.

Filip Stevanović je za Partizan protiv Mladosti u 70. minutu zalomio jednog igrača lučanskog tima, pa onda između dvojice šutirao po zemlji sa dvadesetak metara u ćošak za 4:1.

U prvom poluvremenu iste utakmice u strelce se upisao i Takuma Asano, kome je lepo asistirao Bibras Natho.

Na listi poteza je i Milan Marčić (Spartak) koji je iz prve šutuo parabolu koja je poletela visoko, pa naglo "propala" i pogodila malu mrežu gola Miloja Prekovića u okršaju Inđije i Spartaka.

U nedelju su preostala su još dva meča i njih u popodnevnim satima igraju TSC iz Bačke Topole i Javor (17.30), odnosno Mačva i Voždovac (19.30).