≫

Juventus u finalu Kupa: Ronaldo promašio penal, Rebić dobio crveni za kung fu nabadanje rivala

Sve je stalo u jedan minut!

• 2
Kristijano Ronaldo Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Juventusa i Milana igrali su nerešeno u polufinalu Kupa Italije 0:0.  Utakmica je počela burno.  U 16. minutu dosuđen je penal za Juve, koji nije uspeo da iskoristi Kristijano Ronaldo.

Pogodio je stativu, a već u nastavku ove akcije, Ante Rebić je dobio crveni karton potpuno opravdano.

Neoprezno je zabio krampone u grudi igraču Juventusa, što nije moglo da prođe nekažnjeno.

U prvom meču u Milanu, bilo je 1:1, pa je posle remija bez golova Juventus zbog gola u gostima i to Ronalda u 91. minutu tada došao do finala.

Sa druge strane, Napoli čeka Inter u subotu, u prvom meču je tim sa juga Italije bio bolji sa 1:0.

Juventus će u finalu igrati protiv pobednika drugog polufinala između Napolija i Intera.