≫

Poraz Voše pred dvomeč sa Partizanom: Inđija "zakucala" Lalatovića za klupu

Poraz Voše na gostovanju

• 0

Fudbaleri Inđije i Vojvodine odigrali su prvi subotnji meč Superlige, bilo je 2:0 za domaćine.

Meč je bio uvertira Vojvodini za dvomeč sa Partizanom, u poslednjem kolu prvenstva i finalu Kupa, ali nije se proslavio novosadski klub na gostovanju u Inđiji.

Izveo je Lalatović kombinovani sastav, nije se previše ni trošila ekipa jer se sprema za mečeve sezone, a Inđija je bila željna dokazivanja.

Nezgodni su Inđijci domaćini, to su potvrdili protiv Crvene zvezde dva puta ovog proleća, sada je Vojvodina loše prošla još u 23. minutu.

Tada je Bastajić dao gol posle atraktivne akcije po levoj strani, a u 91. minutu je Stefan Purtić postavio konačan rezultat.

Kokir je bio tragičar u nadoknadi, poklonio je naivno loptu na 20 metara od gola, a Purtć je to kaznio odličnim udarcem u malu mrežu.

Podsećanja radi, 20. juna Vojvodina čeka Partizan, onda se 24. juna igra finale Kupa, još se ne zna samo na kom stadionu.