Dmitrović primio 3 gola protiv Reala za poluvreme, onaj prvi je Krosovo remek-delo

Madriđani praktično rešili posao već posle 45 minuta

• 0
Toni Kros Foto: AP/Tanjug

Srpski reprezentativac Marko Dmitrović primio je tri gola za poluvreme na gostovanju njegovog Eibara Realu u Madridu - 3:1 (3:0)!

Madriđani su pitanje pobednika praktično rešili  već u prvom delu i nastavljaju šampionsku trku sa Barselonom, a Dmitroviću je mrežu najpre zatresao Toni Kros u 4. minutu.

Bila je to majstorija Nemca koji je praktično iz prve lobovao Srbina, da bi Ramos i Marselo sredinom prvog dela završili posao. Kapiten Reala je iskoristio asistenciju Azara na isteku pola sata igre, da bi Marselo "odapeo levicu" u 37. minutu.

Gol za Eibar delo je Bigasa u 60. minutu, samo dva minuta nakon što je ušao u igru.

Podsetimo, razlika između Barselone i Reala je bila dva boda pre ovog 28. kola uz podsećanje da do kraja sezone neće biti El Klasika.