≫

Sramotan potez napadača Leverkuzena: Igrači Šalkea hteli da ga linčuju na terenu

Meč je na kraju završen bez pobednika

• 0
FK Leverkuzen Printskrin: Twitter/@villacis_ander

Fudbaleri Šalkea i Bajera iz Leverkuzena odigrali su nerešeno (1:1) u 31. kolu Bundeslige, ali je ovaj meč obeležio nesportski potez napadača gostujućeg tima Lukasa Alarija!

Naime, on je u 58. minutu na kvarno pokušao da izjednači rezultat tako što je uzeo jednu lotpu koju su njegovi saigrači vratili Šalkeu.

Jedan igrač Šalkea je prethodno ležao na travi, njegovi saigrači su izbacili u autu i gosti su im vratili loptu. Međutim, dok je lopta išla kao golmanu Šalkea Nubelu - on je potrčao, presekao je i šutirao ka golu.

Nubel je ovaj udarac odbranio, dok Alario nije uspevao od naleta domaćih fudbalera koji su hteli da ga linčuju.

Leverkuzen je do kraja izjednačio u 81. minutu posle autogola Mirande, dok je vodeći gol za Šalke postigao Kaliđuli iz penala u 51. minutu.