Barsa upisala novu recku, Nikola Mirotić oduševljen napadačem: Koliko je samo dobar

Fati i Mes rutinirali Levante na Nou Kampu

• 2
Ansu Fati Foto: AP/Tanjug

Jedan gol u prvom poluvremenu, zatim još jedan u drugom i Barselona je "rutinski" savladala Levante u 29. kolu Primere rezultatom 2:0 (1:0)!

Strelci za šampiona španije bili su mladi Ansu Fati u 42. minutu i kapiten Lionel Mesi u 69. minutu iz penala.

Mladi Fati je još jednom pokazao klasu i neverovatan potencijal kojim je bio oduševljen i košarkaš "katalonskog tima" Nikola Mirotić koji je na Tviteru prokomentarisao njegovu partiju.

- Koliko je Ansu dobar - napisao je španski košarkaš crnogorskih korena.

Gol na ovom meču psotigao je i Antoan Grizman, ali je on u 65. minutu poništen zbog ofsajda, a vredi pomenuti i to da su gosti u nadoknadi vremena ostali sa igračem manje jer je Agire dobio direktan crveni karton.

Barsa je ovim trijumfom ponovo pobegla Realu na +5 s tim da "kraljevski klub" ima meč manje.