Fina goleada Viljareala i Sevilje u meču koji će se pamtiti po jednom događaju

Šteta što nije bilo publike da to vidi

• 0
Munir El Hadadi, Sevilja

Fudbaleri Viljareala i Sevilje remizirali su rezultatom 2:2 u zanimljivom okršaju 30. kola španske Primere.

Dva puta je Viljareal vodio golovima Paka Alkasera i Pau Toresa u prvom poluvremenu, ali se Sevilja vraćala preko Eskudera i Munira El Hadadija, koji j0j je lepim udarcem u 63. minutu doneo vredan bod u okršaju sa direktnim rivalom za plasman u Evropu.

Ipak, utakmica na Madrigalu ostaće upamćena i po povratku na teren kapitena Viljareala Bruna Sorijana, koji se vratio posle čak 1.128 dana koje je propustio zbog raznih povreda.

On je ušao u igru u 88. minutu umesto Visentea Ibore, ali je šteta što nije bilo navijača na tribinama da pozdrave njegov povratak.

Sevilja posle ovog remija ostaje treća, s tim da Atletiko Madrid sutra ima šansu da je prestigne pošto ima bod manje, dok je Viljareal preskočio Real Sosijedad i sada zauzima šesto mesto, koje na kraju sezone vodi u Ligu Evrope.