≫

Sergejeva golčina nedovoljna Laciju: Rimljani imali 2:0 u 11. minutu, pa u 80. ostali bez titule?

Juventus posle 27 kola sada ima četiri boda više od "nebeskoplavih"

• 2
Sergej Milinković Savić Printskrin: streamja.com

Bomba Sergeja Milinkovića Savića u Bergamu nije bila dovoljna Laciju da u Rim ponese bod(ove), iako su posle 11. minuta vodili sa 2:0 protiv Atalante!

Upravo je Srbin bio strelac drugog gola u tom 11. minutu, nakon što je De Ron u 5. postavio autogol, i to na kakav način - opalio je iz kolena sa 20 i kusur metara.

Činilo se tada da će Lacio pregrmeti jedno od najtežih gostovanja u sezoni, ali je Atalanta još jednom pokazala zašto igra možda i najlepši fudbal u Seriji A.

Najpre je Gosens u 38. smanjio rezultat, da bi se De Ron u 66. iskupio asistencijom za Malinovskog. Konačan rezultat postavio je Palomino u 80. minutu, nakon greške golmana gostujućeg tima koji je loše procenio loptu.

Roma je, takođe, igrala u terminu od 21.45 minuta i savladala je Sampdoriju rezultatom 2:1 posle preokreta.

Gosti su poveli u 11. minutu preko Gabijadinija, ali je Edin Džeko sa dva gola u 64. i 85. doneo tri boda Vučici koja juri Atalantu na tom 4. mestu.

Nešto ranije Inter i Sasuolo su odigrali 3:3, nakon što je vezista Neroazura upisao promašaj sezone sa tri metra pri rezultatu 2:1 za njegov tim.