"Rebinjo" je Milanov "tata-mata": Hrvat se razgoropadio, niko više ne pita kad se vraća Ibrahimović

U derbiju Serije A "rosoneri" odneli važnu pobedu protiv Rome - 2:0

• 1
Milan Roma, utakmica Foto: Tanjug/AP

Hrvatski napadač Ante Rebić igra u životnoj formi, čekali su ga navijači Milana, i vredelo je dočekati viceprvaka sveta u najboljem izdanju: Rebić je osmim golom u devetoj utakmici najavio pobedu "rosonera" nad Romom od 2:0 na "San Siru".

Osim toga što je ušao u sjajnu golgetersku formu, i lopta baš "hoće" Rebića, što se najbolje moglo videti kod situacije iz 76. minuta kada mu se, nakon njegovog prvog pokušaja, odbila od stative, pa je iz drugog udarca bio precizniji.

Pogledajte karambol situaciju pred golom Rome i pogodak hrvatskog reprezentativca.

Sa ovakvom formom Rebića, u komšiluku popularnog "Rebinja", odsustvo prve zvezde tima Zlatana Ibrahimovića se uopšte ne oseća u igri slavnog kluba.

Pobedu Milana potvrdio je minut pre kraja Čalhanoglu, i to iz penala, za nokaut Rimljana koji su se ovim neuspehom praktično oprostili od mesta broj četiri i prolaza u Ligu šampiona.