• 2

Pet minuta horora za Dijega Koštu: Dao autogol u 11. minutu, pa u 16. promašio penal protiv Barse

Ipak, penal je ponovljen prosle VAR intervencije i Saul Nigez je bio precizan za 1:1

• 2

Dijego Košta nije mogao da zamisli gori početak derbija 33. kola Primere protiv Barselone - autogol i promašen penal na Nou Kampu za samo pet minuta!

Međutim, imao je dosta sreće u tom 16. minutu, jer je Mark Andre ter Štegen napustio ranije liniju i VAR je "ponovio" šut sa bele tačke. Šut koji je uzeo Saul Nigez i - pogodio!

Bio je to gol za 1:1, nakon što je Košta u 11. minutu prevario svog golmana Oblaka i petom posle kornera postigao autogol.

Što se tiče samog penala, ter Štegen i PIke su dobili žute kartone zbogh žestoke svađe sa sudijom koji je na intervenciju VAR tehnologije ponovio udarac Jorgandžija.