Evropa bruji o Ronaldovom projektilu, ovo je samo tenk mogao da zaustavi!

Portugalac protiv Đenove izveo šut sa 25 metara koji je zamalo probušio mrežu

• 1
Cristiano Ronaldo, Kristijano Ronaldo Foto: Tanjug/AP

U 29. kolu Serije A Juventus je slavio u gostima pobedu od 3:1, a Ronaldo je dao drugi gol za Staru damu.

U 57. minutu golman Đenove je bio nemoćan pri Ronaldovom šutusa 25 metara levi ugao.

Napadač Juventusa je na utakmici sa Đenovom zatresao mrežu “projektilom” koji je išao toliko brzo da bi teško bilo koji golman zasutavio ovo. Mnogi smnatraju da je lopta išla brzinom i preko 100 km na sat, ali nije potvrđeno.

Prvo je Paulo Dibala sjajnim udarcem levicom u 50. minutu načeo domaćeg golmana Perina, a za najlepši detalj na meču pobrinuo se Ronaldo koji je u 57. pravim projektilom sa oko 25 metara iz trka povisio na 2:0.

Brazilac Daglas Kosta završio je posao u 73. na pas Dibale (i njegov gol je bio vrlo lep), a sve što su domaćini uradili na ovom meču bio je počasni pogodak Pinamontija u 76.

Posle nove pobede Juventus je i dalje prvi ispred Lacija, ali do kraja sezone ima još devet kola i očekuje nas maraton u trci za Skudeto, iako svi ljubitelji fudbala u Italiji polako gube nadu u drugačiji ishod od trijumfa Stare dame.