• 0

Novo čudo Mudrinskog, ušao sa klupe namestio i dao gol za dva minuta

Bivši igrač Vojvodine, Crvene zvezde i Čukaričkog imao je i asistenciju

• 0

Istra 1961 i Gorica odigrali su bez pobednika (2:2) u uzbudljivoj utakmici 33 kola Hrvatskog šampionata, a strelac jednog gola bio je i Ognjen Mudrinski.

Istra je pred svojim navijačima povela u završnici prvog poluvremena kada je Gržan prvo odlično primirio dugo dodavanje Blagojevića i ostavio loptu za Grujevića koji je potom poslao loptu u for za Gržana koji se sjurio u gostujući kazneni prostor.

Napadač Istre potom je odlično prevario svog čuvara i preciznim udarcem svladao Kahlinu.

Preokret gostiju usledio je na samom početku nastavka i to u režiji igrača koji je u igru ušao na poluvremenu Mudrinskog.

Bivši igrač Zvezde, Vojvodine i Čukaričkog je prvo u 49. minutu povratnom loptom pronašao samog Hamada u srcu domaćeg kaznenog prostora, usledio je precizan prizeman udarac za 1-1, a samo dve minute potom Musa je poslao upotrebljiv centaršut s desnog krila koji je Mudrinski glavom s pet metara prosledio u mrežu za 2:1.

Bod domaćima u 81. minutu spasio je njihov džoker s klupe Delić koji je idealno pogodio ubačaj Gržana. U sudiskoj nadoknadi je Istra imala još dve dobre prilike za preokret, ali je na kraju susret završen remijem.

(Telegraf.rs/Izvor: Index.hr)