Miha će biti vrlo besan: Bolonja serijom neviđenih gluposti prosula pobedu u Parmi

Sinišin tim primio dva gola u nadoknadi utakmice

• 0
Siniša Mihajlović Foto: Youtube.com

Propustio je Siniša Mihajlović veliku šansu da sa Bolonjom još malo popravi skor na tabeli. Biće nekadašnji selektor Srbije besan na svoje igrače koju su u nadokandi prosuli dva gola prednosti i osvojili samo bod u Parmi - 2:2.

Izgledalo je da će Bolonja lako upisati pobedu posle nedavnog poraza od Sasuola, međutim nakon lagane prednosti od 2:0 koju su joj posle 16 minuta igre doneli golovima Brazilac Danilo i Roberto Sorijano, mnogo su se opustili.

Uljuljkani lepom prednošću gostujući fudbaleri su pali u finišu, pa su Slovenac Kurtić u trećem i Roberto Ingleze posle velikog kiksa golmana i defanzivca Bolonje u petom minutu nadoknade doneli Parmi vredan bod.

Inače, Mihajlović zbog suspenzije nije vodio tim na ovom meču, ali je davao instrukcije pomićnicima na klupi za rezerve.

Od ostalih rezultata popodnevnog programa izdvajamo važnu pobedu Đenove nad SPAL-om od 2:0 kojom su "Grifoni" napravili važan korak ka opstanku.