• 0

Inter konačno pobedio, Handanović umalo tragičar

Milanski klub je gubio sa 1:0 prvo poluvreme, ali je u nastavku nadoknadio sve

• 0

Inter iz Milana je konačno pobedio i to kod kuće Torino sa 3:1 (0:1), što mu je prvi trijumf nakon poraza od Bolonje i remija sa Veronom.

Ovim trijumfom Inter se vratio na drugo mesto tabele, koje deli sa Laciom.

A počelo je loše u 17. minutu kada je Samir Handanović baš zabrljao. Ispustio je loptu baš na nogu Andree Belotija koji ne greši za 0:1.

Inter je pokušavao, napadao, ali do kraja poluvremena nije uspeo da ugrozi gol Torina.

Ipak, sve su naplatili u drugom poluvremenu.

Igrao se 48. minut Lautaro Martinez vraća povratnu loptu glavom, a Ešli Jang uspeva da pogodi za 1:1.

Par minuta kasnije novi gol u mreži Torina, fantastična akcija Intera koja je išla preko Aleksisa Sančeza, na kraju je on i asistirao Dijegu Godinu koji glavom pogađa za 2:1.

Konačnih 3:1 postavlja Lautaro Martinez uz dosta sreće, Aleksis Sančez je ukrao loptu, krenuo ka golu Torina, dodao do Martineza koji šutira, lopta se od odbrambenog igrača gostiju odbija o zemlju i preskače Sirigua koji je već savladan.

Nisu se dali gosti tek tako, pogodili su i prečku preko Belotija, imali još jednu šansu, a mogao je i Inter dodatno da uveća prednost što se nije desilo, ostalo je 3:1.