≫

Musa spasio Mihu, Bolonji poništena 2 gola protiv Napolija! Milan odigrao iz 2 u 1

Tim srpskog stručnjaka došao do boda u 80. minutu * Važna pobeda Rosonera u borbi za Evropu, kao i Sampdorije kada je u pitanju opstanak

• 0
FK Bolonja Foto: AP/Tanjug

Iako su im prethodno poništena dva gola, fudbaleri Bolonje su uspeli da ostanu neporaženi na svom terenu protiv Napolija u okviru 33. kola Serije A - 1:1 (0:1)!

Ekipu Siniše Mihajlovića po ko zna koji put spasio je Musa Berou koji je golom u 80. minutu postavio konačan rezultat, dok su gosti poveli u 7. preko Kostasa Manolasa.

Prethodno je Mbajeu u 23. poništen pogodak zbog ofsajda, da bi u 67. radila VAR tehnologija nakon što je sudija priznao gol Rodriga Palasija. Ipak, morao je da ga poništi posle pregleda snimka.

Sudeći po šansama, Bolonja je bila bolji tim - a u 86. i 94. su mogli i do pobede. Pogotovo u nadoknadi, kada je Danilo pogodio stativu.

Milan je u istom terminu bio bolji od Parme rezultatom 3:1, mada su Rosoneri gubili na poluvremenu psole gola Kurtića u 44. minutu.

Za preokret se pobrinuo Hakan Čahanoglu koji je najpre upisao dve asistencije za Kesija u 55. i Romanjolija u 59. minutu, a onda je i sam bio strelac u 77. Zamenio ga je Rade Krunić tri minuta kasnije.

Sampdorija je sa 3:0 "tukla" Kaljari i tako napravila značajan korak u borbi za opstanak! Gabijadini je načeo goste u 8. minutu, a Bonacoli je sa dva pogotka u nastavku završio posao.