Lukić ušao sa klupe i dao sjajan gol za Torino: Golman pogledom ispratio loptu u malu mrežicu

I to prvi u sezoni...

• 1
Saša Lukić Foto: AP/Tanjug

Srpski vezista Saša Lukić postigao je svoj prvi gol ove sezone u Seriji A za Torino, i to u pravom trenutku - u direktnom obračunu za opstanak protiv Đenove!

Torino je slavio rezultatom 3:0 u okviru 33. kola, a Lukić je sjajan pogodak postigao u 76. minutu. Samo devet minuta nakon što je sa klupe ušao u igru.

Asistencija se piše Andrei Belotiju, koji je u 90. postavio konačan rezultat, dok je prvi gol za Bikove postigao Bremer u 32. minutu.

Torino sada ima 37 bodova, sedam više od večerašnjeg rivala, a osam od Lećea koji je prvi klub ispod crte.