VAR šokirao Bornmut u 94. minutu, sada im samo Bog može pomoći da ostanu u Premijer ligi

Sautempton slavio u gostima rezultatom 2:0 i gurnuo Trešnjice ka Čempionšipu

• 0
FK Sautempton Foto: AP/Tanjug

Posle ovog 37. kola i poraza od Sautemtona kod kuće rezultatom 2:0 (2:0), fudbaleri Bornmuta će teško izboriti opstanak u Premijer ligi!

U tome im može pomoći samo Bog i svakako Votford koji je danas otpustio menadžera i kom iz dva preostala meča treba samo bod. Pritom. Bornmut mora da slavi protiv Evertona u poslednjem kolu i nada se da će direktni rival "položiti oružje" pred Mančester Sitijem i Arsenalom.

Tu je i Aston Vila koja takođe ima 31 bod kao i Bornmut, tri manje od Votforda, ali i mečeve sa Arsenalom i Vest Hemom. Što se tiče gol-razlike, ona izgleda ovako: Votford ima -23, Vila i Bornmut - 27!

Što se tiče samog meča između Trešnjica i Svetaca, gosti su u vođstvo došli u 41. minutu preko Danija Ingsa koji je u 59. potom promašio penal.

Velika drama viđena je u nadoknadi vremena! Domaćin je u 94. minutu došao do 1:1 preko Saridža i taj bod bi verovatno dosta toga promenio što se tiče Bornmuta. Međutim, VAR je rekao da je u pitanju ofsajd.

Konačan rezultat postavio je Če Adamas u 98. minutu i na taj način je verovatno gurnuo domaćina u Čempionšip.