≫

Prvo "boc" za dribling, pa onda gol: Ranđelović strelac za Olimpijakos u derbiju protiv AEK-a

Sjajan pogodak srpskog fudbalera

• 1

Srpski fudbaler Lazar Ranđelović postigao je svoj drugi gol za Olimpijakos u šampionatu Grčke, ovoga puta u gradskom derbiju protiv AEK-a!

Šampion je ubedljivo slavio rezultatom 3:0, a Ranđelović je bio strelac u 21. minutu na asistenciju kapitena Fortunisa. Prethodno je Valbuena pogodio u 10. minutu, da bi Kamara u 73. postavio konačan rezultat.

Što se tiče gola Ranđelovića, bio je to najpre sjajan pas Fortunisa. Zatim je Srbin samo bocnuo loptu i predriblao rivala, a onda je usledio spoljni felš za veliko slavlje.

Vredi pomenuti da je Nenad Krstičić, nekadašnji vezista Crvene zvezde, igrao celo drugo poluvreme za AEK koji je završio sezonu na trećem mestu i neće igrati kvalifikacije za Ligu šampiona.