Miha grmeo na klupu Atalante i njihovog trenera: Salve uvreda, pa crveni karton za Gasperinija

Tenzije u Bergamu...

• 1
Siniša Mihajlović Printskrin: Twitter/@Lucatonnno

Velike varnice "prštale" su tokom prvog poluvremena meča između Atalante i Bolonje u okviru 35. kola Serije A - 1:0!

U glavnim ulogama bili su treneri oba tima - domaći Đan Pjero Gasperini i gostujući Siniša Mihajlović - koji su u 36. minutu zaradili javnu opomeni. Mihajlović je prošao sa žutim kartonom, dok je Gasperini isključen.

Razlog za tenziju jeste jedan oštar faul igrača Atalante nad Bolonjinim, te burno reagovanje Mihajlovića koji je zagrmeo sa klupe ka Gasperiniju koji je ptrotestvovao kod sudija:

- Gasp, šta radiš? Koji k...c pričaš s njima? Pričaj sa svojim igračima. J..i se!

Zatim je sudija prekinuo utakmicu na trenutrak i prišao je klupama kako bi dao žute kartone obojici, a Gasperini je nastavio da priča:

- Isključi ga, izbaci ga - suflirao je Mihajlović sudiji, a ovaj ga je "poslušao" i dao Gasperiniju crveni.

Naravno, trener Atalante se nije složio sa ovom odlukom i proderao se na sudiju:

- Zašto ja? Šta to radiš - upitao je Gasperini, a zatim je dobacio Mihajloviću:

- Ti si ovde neki galamdžija, a? Ne znaš ništa, samo da galamiš.

Atalanta je, na kraju, slavila rezultatom 1:0, a strelac je bio rezervista Mjurijel u 63. minutu. Tri boda dovoljna za drugo mesto Serije A.