≫

Kolarov "bombom" probušio Hrvata iz velike daljine, MIlenković odoleo na Meaci

Kapiten Srbije strelac u ubedljivoj pobedi Rome, Milenković s druge strane igrao svih 90 minuta u remiju sa Interom (0:0)

• 0
Aleksandar Kolarov Foto: AP/Tanjug

Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov bio je strelac u ubedljivoj pobedi Rome protiv SPAL-a rezultatom 6:1 (2:1), u okviru 35. kola Serije A!

Kapiten Orlova postigao je treći gol iz velike daljine, kada je snažno opalio, iznenadio Hrvata Karla Leticu i "probušio" ga za vođstvo od 3:1.

Prethodno su Kalinić i Perez bili strelci u prvom poluvremenu, a Brazilac je dao još dva u nastavku i tako kompeltirao het-trik. Jedini gol za domaćina postigao je Ćeri u 24. minutu za 1:1, a Zaniolo je u 90. postavio konačan rezultat.

Đenova je dobila gradski derbio protiv Sampdorije rezultatom 2:1 i tako su zadržali četiri boda više od Lećea u borbi za opstanak.

Krišito je goste u 22. doveo u vođstvo iz penala, Gabijadini je deset minuta kasnije izjednačio, dok je tri boda Đenovi doneo Lerager u 72. minutu.

I Leće je upisalo važan trijumf protiv prežaljene Breše! Slavili su sa 3:1, najviše zahvaljujući Lapaduli koji je pogađao u 22. i 32. minutu. Desena je u 63. smanjio rezultat, a Saponara je u 70. postavio konačan rezultat.

Inter je kod kuće odigrao samo 0:0 sa Fjorentinom, a vredi pomenuti da je NIkola Milenković bio svih 90 minuta na terenu za goste. Aleksa Terzić i Dušan Vlahović su presedeli na klupi.