• 0

Spektakl u Surdulici: Lučani dali 2 gola u nadoknadi, onaj za pobedu je pravo remek-delo

I golovi Radnika su, takođe, za svaku pohvalu...

• 0

Osim po neočekivanom porazu Partizana u Novom Pazaru, 2. kolo Superlige Srbije ostaće upamćeno i po nekoliko spektakularnih utakmica i golova!

Jedna od njih svakako je ona u Surudlici gde je Mladost iz Lučana savladala domaći Radnik rezultatom 3:2, i to posle dva gola u nadoknadi vremena.

Poveli su gosti u 25. minutu preko Mićevića, Radnik je preokrenuo zahvaljujući golovima Makarića u 44. i Mitoševića u 80. minutu. Vredi pomenuti da su oba pogotka  bila sjajna, pogotovo onaj Makarićev iz slobodnog udarca.

Međutim, Lučani su najpre u 91. minutu izjednačili preko Odite, a kada se činilo da pobednika neće biti Đorđe Babić se u 95. kandidovao za jedan od najlepših golova sezone.