
Vilijanov posao karijere: Zvanično potpisao za Arsenal, sa 32 godine će im uzeti 35 miliona
Brazilski vezista Vilijam u petak je i zvanično postao član Arsenala s kojim je potpisao trogodišnji ugovor i u koji stiže iz Čelsija kao slobodan igrač!
Vilijan će za te tri godine, ekskluzivno javlja "Dejli Mejl", sa 32 godine Tobdžijama uzeti 35,5 miliona evra - iako je nedavno pisano da će mu godišnja primanja biti samo 6,5 miliona.
New club. New colours. New beginnings.Welcome to The Arsenal, @WillianBorges88! pic.twitter.com/B7Tl01BXLe— Arsenal (@Arsenal) August 14, 2020
Međutim, pomenuti "Dejli Mejl" je u petak ujutru šokirao informacijom da je ipak u pitanju 11,5 miliona evra po sezoni koje će Vilijan zaraditi na Emirejtsu.
Brazilac je zadužio dres sa brojem 12, a u Arsenal je stigao nakon sedam godina provedenih u Čelsiju koji nije hteo da mu ponudi novi ugovor na kraju sezone.
(Telegrafg
Video: Ženski rukometni klub Inđija 3 RADNO
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
pedja
Au brate kakav posao vilijama. 220000 funti nedeljno!!!!!!
Podelite komentar