Upaljene crvene lampice u Moskvi: Nikolić bez pobede već pet utakmica

Lokomotiva odigrala mršavih 0:0 u Rostovu

• 16
Marko Nikolić, FK Partizan, titula 2017 Foto: MN Press

Lokomotivi i Marku Nikoliću nikako ne ide u poslednje vreme. Još jedno kolo i još jedno razočaranje za mokovskog velikana koji se vratio iz Rostova sa jednim bodom posle remija (0:0) kojim je produžio niz na pet utakmica bez trijumfa.

Ni reprezentativna puza nije mogla da utiče da se "Železničari" poprave pa je zaostatak za vodećim Zenitom već sada čak sedam bodova što će upaliti lampice u popularnom klubu iz ruske prestonice.

Lokomotiva je uspela da uputi tek šest udarca prema protivničkom golu za 90 minuta, od čega je samo jedan išao u okvir. Domaćin je imao dva više, ali i nekoliko solidnih prilika da se dokopa čitavog plena.

Domaći će najviše žaliti za šansom Alekseja Kozlova iz 44. minuta, kada je defanzivac domaćih gađao preko prečke.