• 0

PSŽ u 93. minutu izbegao novi udarac: Leonardo otišao s stadiona pre kraja, nije video gol za pobedu

, Telegraf

Nervoza vlada u Parizu!

• 0

Fudbaleri PSŽ-a pobedili su Mec sa 1:0 golom Drakslera u 93. minutu.

Posle poraza od Lensa i Marseja sa 1:0, malo je nedostajalo da PSŽ ostane bez pobede u startna tri kola!

Sve je krenulo nizbrdo naročito zbog drugog žutog kartona Dijalou u 65. minutu, što Mec nije umeo da iskoristi.

Pred kraj meča, Kimpembe je sprečio pogodak, a onda je Draksler uz dozu sreće matirao goste.

Posle intervencije golmana Oukiđe, lopta mu se odbila pravo na glavu, pa je samo plasirao u nebranjenu mrežu.

Inače, bez obzira na ovakav ishod meča, jasno je da ne duvaju baš dobri vetrovi u klubu, sportski direktor Leonardo je sa stadiona otišao u 88. minutu, ne čekajući kraj.

Nije bilo Nejmara, Paredesa i Kurzave zbog crvenih kartona, van stroja je još Embape, a u ofanzivi su startni trio bili Sarabija, Di Marija i Ikardi.