• 0

Voša slomila Radnik za 2. mesto na tabeli: Lalatoviću pao kamen sa srca tek u drugom poluvremenu

, Telegraf

Ostaje Vojvodina u samom vrhu tabele

• 0

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Radnik iz Surdulice sa 2:0 na otvaranju 8. kola Superlige.

Mučili su se Novosađani do 56. minuta, kada je Bojić slomio otpor Surduličana, i to posle duge akcije pred bunkerom gostiju.

U 67. minutu, sve dileme o epilogu razrešio je Čović iz penala, Vojvodina je tako zauzela mesto iza Crvene zvezde na tabeli, s time da je iza sebe ostavila nekoliko ekipa koje tek treba da odigraju 8. kolo.

Sa druge strane, Radnik je u lošoj situaciji i ima samo četiri boda, gori učinak ima samo Rad, Napredak ima priliku da napravi skok protiv Bačke.

Inače, Vojvodina je u petak dobila i potencijalne rivale u plej-ofu za Ligu Evrope, ukoliko izbaci Standard iz Liježa u trećem kolu.