Dmitroviću presudili golovi od stative: Atletik bolji od Eibara, Radoja igrao u pobedi Levantea

, Telegraf

Nije uspeo bar do boda da dođe Eibar

• 0

Fudbaleri Eibara izgubili su od Atletik Bilbaa sa 2:1 u 3. kolu Primere.

Poveo je Atletik Bilbao u 40. minutu preko Lopeza, koji je sa distance šutirao neodbranjivo u sam donji ugao - lopta se odbila od stative u mrežu, pa naš reprezentativac Marko Dmitrović nije imao mnogo šansi da zaustavi udarac.

Kike je izjednačio u 48. minutu, onda je poništen gol Vilijamsa za 2:1, ali je Bilbao ipak uspeo da dođe do pobede.

Kobna je bila akcija u 87. minutu, kada se Atletik lagano prošetao kroz šesnaesterac domaćina, Dmitrović je branio prvu stativu, a na drugoj je loptu dobio Lopez, koji je takođe od stative došao do pogotka.

U prethodnom meču, Levante je pobedio Osasunu sa 3:1, a Nemanja Radoja je bio akter u trijumfu od 86. minuta.