Kome je Umar Sadik pokazivao srednji prst posle prokockane šanse za 2:0?

Nije se dopala Sadiku nečija reakcija posle šanse

• 24

Neobičan momenat zabeležen je tokom utakmice Partizan - OFK Bačka.

Umar Sadik dao je prvi gol za Partizan početkom drugog poluvremena, Suma je inicirao autogol za 2:0, a potom je Bačka smanjila rezultat na 2:1.

Pri 1:0, u 58. minutu, Sadik je imao jedan nepristojan gest, ali nije poznato šta je iniciralo da pokaže srednji prst.

Prokockao je tada Sadik šansu jer se spetljao, a delovalo je na snimku da je to iznerviralo Sumu, koji je čekao dodavanje.

U jednom trenutku se Sadik samo okrenuo ka Sumi, a potom je nastavio nazad, usput pokazujući srednji prst.

Snimak ove situacije možete pogledati u vrhu teksta.