• 0

Loris junak Totenhema u derbiju sa Čelsijem! Pevci izjednačili u 83. minutu, pa slavili posle penala

Fudbaleri Totenhema plasirali su se u četvrtfinalu Liga kupa pošto su pobedili Čelsi nakon izvođenja penala

• 0

U regularnom delu meča bilo je 1:1, a Pevci su do pobede došli preokretom jer je Čelsi golom Tima Vernera, prvim u dresu Plavaca poveo sa 1:0.

Tokom penal serije jedini promašaj za Čelsi je upisao Mejson Maunt, te je Ugo Loris bio junak pobede svog tima jer mu je odbranio jedanaesterac.

Verner je u 19. minutu pogodio metu za vođstvo Čelsija. U odnosu snaga gde je Totenhem bio bez energije, a Čelsi je "davio" loptu, potez Nemca došao je kao osveženje.

Sezar Aspilikueta je primio iz sredine loptu na desnom krilu, fintom je poslao "po burek" Serhija Reguljona i onda vratio loptu u sredinu za Vernera koji je raspalio nisko po zemlji za vođstvo.

Totenhem je u boljem drugom poluvremenu uspeo uz malo sreće da dođe do izjednačenja u 83. minutu.

Reguljon je sa leve strane poslao loptu na suprotnu, ona je preletela nekoliko igrača i "sela" na nogu Erika Lamele koji je poklon dočekao spreman i lagano matirao golmana Čelsija.

APTOPIX Britain Soccer League Cup

Usledili su penali koje su redom u Totenhemu pogađali Dajer, Lamela, Hojbjerg, Lukas i Kejn, dok su na drugoj strani Abraham, Aspilikueta, Žoržinjo i Emerson bili precizni pre promašaja Maunta.