≫

Norvežani pretili, pa pobegli "kao munja": Haland prvi "kidnuo" u tunel posle poraza od Srbije!

Uštopovana je prva zvezda Norveške

• 3
Erling Haland Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Srbije pobedili su Norvešku sa 2:1 u polufinalu baraža za Evropsko prvenstvo, a u senci je potpunoj bio prvi as nordijske selekcije.

Erling Haland je imao samo jednu šansu na utakmici, ali ne previše opasnu. Odbranio je ispred gol linije Maksimović i poslao u korner, uz to su generalno štoperi obavili odličan zadatak tokom 120 minuta.

Karma je čudo, norveški mediji su postavljali provokativna pitanja Tumbakoviću i Milenkoviću, provocirali su štopera Fjorentine opaskama da je napad Norveške ozbiljniji od odbrane Srbije.

Odgovor su dobili kroz 120 minuta meča, više je gol "visio" pred domaćinima, na kraju je zasluženu pobedu odnela Srbija.

Haland nije našao za shodno da čestita protivniku, samo je otišao u tunel kao "munja", a pojedini saigrači su sledili taj potez.

Upečatljiv je i prizor kako gleda slavlje Orlova u neverici...